Wazony drewniane i kubki

Wazony drewniane i kubki z pracowni drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Szlachetne drewno egzotyczne meranti. Wysokie kubki, często wykorzystywane jako urocze wazoniki na wiązanki kwiatowe. Jestem jedynym wytwórcą, tego rodzaju kubków-wazoników w Polsce.

Wazony drewniane różne kształty

Wazony drewniane i kubki

Wytwarzam różne kształy wazonów drewnianych i kubków. Do wyprodukowania nowoczesnych kształtów wykorzystuje różne gatunki drewna. Wazony i kubki to wyroby drewniane, bez pęknięć i ubytków.

Projekty dostosowane do różnej stylistyki wnętrz.

Jeżeli interesuje Cię unikalny projekt wazonu, zapraszam do mojej ekspozycji wyrobów w Krzeszowicach.

Ekspozycja wyrobów znajduje się w biurze obsługi firmy Grupa owo.pl, w Krzeszowicach. Godziny otwarcia są nieregularne, tak więc przed przyjazdem zadzwoń.

Drewno egzotyczne meranti

Drewno egzotyczne meranti klejone z czterech warstw, pozwala uzyskać w wazonach i kubkach, ciekawe i niepowtarzalne efekty stylistyczne.

Delikatne rowki koloru czarnego, podkreślają jednolitość struktury tego szlachetnego drewna. Rowki wykonane techniką wypalania ciągłego (pirografia), są trwałe i nie ulegają odbarwieniu.

Niektóre projekty powstają intuicyjnie podczas toczenia, jako niepowtarzalne egzemplarze rękodzieła. Dostępne są wtedy do kupienia, tylko w biurze obsługi pracowni Bohusz w Krzeszowicach.

Filmik (ujęcie) obok, prezentujące przykładowy wazonik, prosto z pracowni. Wyrób stoi na tokarce do drewna.

Wazony z drewna bukowego

Wazony i flakony z drewna bukowego. Mniejsze rozmiary, każdy wazon jest inny. Projekty wykonuję z jednego kawałka drewna, lub z buka klejonego.

Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja wazonów Rarity, wykonywana według mojej autorskiej technologii z drewna klejonego.

Każdy wazon bukowy jest inny, niepowtarzalny.