Patery zestaw rodzinny 1 plus 3

PATERY-Z-1+3

200.00 brutto

2 w magazynie

Czas realizacji: od 1 do 14 dni
Facebook
Twitter
LinkedIn

Opis wyrobu

Patery zestaw rodzinny. Zawsze w zestawie taniej.
W skład zestawu wchodzą:
Patera, deska do pizzy 28 – 1 sztuka
Patera, deska drewniana 20 – 3 sztuki

Ten zestaw zalecany jest dla rodziny 3-4 osobowej, przykładowo dla wspólnej konsupcji pizzy. Jeżeli lubisz pizzę, napewno docenisz spożywanie jej na tradycyjnej drewnianej desce – paterze.
Ten zestaw pater – talerzy, można stosować w dowolnie inny sposób, przykładowo jako tace do serwowania ciasta, lub wędlin.

Opis

Wyroby pochodzą z pracowni drewno toczne Bohusz, mieszczącej się w Krzeszowcach. Naczynia wykonane są w 100% z naturalnego drewna. 

Bohusz z psami zdjęcie

Wszystkie wyroby wytwarzam samodzielnie w swojej pracowni –  drewno toczone Bohusz. Pracownia znajduje się w Krzeszowicach, województwo małopolskie.. Zobacz stronę o mnie, dowiesz się więcej.

Jak powstaje patera drewniana

Toczenie w drewnie bukowym, ręczne. Patery z reguły wytwarzam z klejonego drewna bukowego. Podnosi to ich jakość i trwałość. Następnie wykończeniem finiszowym jest olejowanie naturalnym olejem tungowym. Aplikacja dwa razy. Uzyskana gładkość wyrobu, zdecydowanie ułatwia zachowanie w czystości.

Patery zestaw rodzinny, to okazja zakupu w niższej cenie. Jezeli szukasz innego zestawu, wyślij do mnie zapytanie. Napisz jaki zestaw byłby dla Ciebie najlepszy

Dodatkowe informacje

Waga 4 kg
Odbiór osobisty

Producent

Wykończenie zewnętrzne

Wysyłka wyrobów

Zastosowanie

Rodzaj drewna

Patery zestaw rodzinny 1 plus 3

200.00 brutto
Patery, deski pizza, zestaw rodzinny