Patery, deski, kubki i talerze

Duża wytrzymałość wyrobów, unikalna i niepowtarzalna faktura, a także niezliczona ilość możliwych zastosowań. Drewniane przedmioty codziennego użytku świetnie sprawdzają się w kuchni, restauracji, biurze i jako ozdoba. Bogaty wybór naczyń wykonanych z drewna bukowego. Patery drewniane mają jednakowy kształt, różnią się średnicą.Wyroby w tej kategorii, wykończone są olejem tungowym.

Ważne, istotne informacje

Wiem doskonale, że klient chce wyrób gotowy, przeznaczony bezpośrednio do użytkowania. Takie wyroby właśnie proponuje do zakupu. Takie wyroby opuszczają pracownię drewno toczone w Krzeszowicach.

Proszę zwrócić uwagę na nowoczesy design i praktyczne w użytkowaniu kształty. Owalny bok pater, zwęża się w kierunku ich podstawy. Ułatwia to przenoszenie.

Elegancki kubki drewniane

Kubki z drewna egzotycznego meranti, to wyrób, który najczęściej wykonuję. Produkuje je w różnych rozmiarach i kształtach. Klejone drewno meranti pozwala uzyskać niezwykle elegancką kolorystykę.

Dumna kolekcja kubków drewnianych z przykrywką. Niektóre w produkcji niskoseryjnej, udostępnione w sklepie internetowym. Niektóre jako pojedyncze egzemplarze dostępne tylko w stacjonarnej sprzedaży.

Co nowego w 2021 roku?

Dopracowane nowe modele kubków, już w lutym 2021 roku. Duże kubki z drewna iglastego. Utrzymywana jasna, naturalna kolorystyka drewna.

Zastosowany olej tungowy. Nakładany razy dwa, przerwa minimum 24 godziny. Utwardzanie końcowe 72 godziny.

Patery drewniane, wyrób niezwykle popularny, niebawem będą dostępne w kilku popularnych rozmiarach.

Już w 2021 roku, rozmiary średnic: 14, 20, 24, 28, 30 cm.

Olej tungowy - pracownia Bohusz

Olej tungowy

Olej tungowy: 100% czysty ekstrakt olejku drzewnego, otrzymywany przez wyciskanie orzecha drzewa Tung. Olej drzewny wysuszony na powietrzu tworzy przezroczystą i nieżółknącą powłokę. Idealny do wykańczania drewna oraz do przygotowywania farb olejnych i tuszy. Nadaje się również do użytku na zewnątrz. Wskazany jest na wyrobach drewnianych mających kontakt z żywnością, takich jak stoły i meble kuchenne, deski do krojenia, deski do pizzy i nie tylko.
Oryginalny produkt PREMIUM włoskiej, firmy BORMA WACHS