Miski drewniane SMART

Najnowsza kolekcja misek drewnianych SMART, udostępniona do sprzedaży, od 25.10.2020 roku. Zwiększona jakość wykonania. Rękodzieło, czyli wyrób rzemieślniczy.

Powierzchnia misek Smart, wykończona jest na gładko, z zachowaniem naturalnych kolorów drewna, delikatny połysk. Odporne na zabrudzenia, zachowanie czystości jest łatwe i proste.

Czas realizacji od złożenia zapytania – zamówienia: od 1 do14 dni.

Akualna lista misek SMART

Opis misek SMART

Miski  SMART z drewna bukowego i egzotycznego meranti, cechuje podniesiona jakość wykonania. Przeznaczone są dla bardziej wymagającego klienta, dbającego o szczegóły. Delikatny, subtelny kształt.

Powierzchnia wykończona na gładko profesjonalnym olejem Hard Top Oil, lub olejem tungowym.

Lekko błyszcząca, wytrzymała na zabrudzenia powłoka. Miski można myć wodą z mydłem, są odporne na zadrapania. Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Zdjęcia produktowe misek są przykładowe. Każdy kawałek drewna bukowego, jest inny w swojej strukturze i może różnić się delikatnie kolorystyką.

Kolekcja PIK, miski barwione

Jeżeli szukasz miski drewnianej barwionej, sprawdź moją kolekcje Pik. Kilka modeli różniących się rozmiarem, od miski małej do dużej.

NOWOŚCI

W styczniu 2021 roku, pełna kolekcja pater- desek, drewnianych.

Hard Top Oil
Specyfika zachowania wysokiej jakości i nanoszenia kilku warstw Hard Top Oil, wydłuża czas wytwarzania wyrobu. Dlatego proces zamówień, wymaga wcześniejszego zapytania, przed zakupem.