Miski drewniane SMART

Najnowsza kolekcja misek drewnianych SMART, udostępniona od 25.10.2020 roku. Zwiększona jakość wykonania. Wyrób rzemieślniczy.

Powierzchnia misek Smart, wykończona jest na gładko, z zachowaniem naturalnych kolorów drewna, delikatny połysk. Odporne na zabrudzenia, zachowanie czystości jest łatwe i proste.

Czas realizacji od złożenia zapytania – zamówienia: od 1 do14 dni.

Akualna lista misek SMART

Zdjęcia produktowe misek są przykładowe. Każdy kawałek drewna bukowego, jest inny w swojej strukturze i może różnić się delikatnie kolorystyką.

NOWOŚCI

Niebawem, już w grudniu 2020 roku, pełna kolekcja PIK, barwionych misek bukowych. Barwienie starą technologią, bez użycia barwników.

Opis misek SMART

Miski  SMART z drewna bukowego, cechuje podniesiona jakość wykonania. Przeznaczone są dla bardziej wymagającego klienta, dbającego o szczegóły. Delikatny, subtelny kształt.

Powierzchnia wykończona na gładko profesjonalnym olejem Hard Top Oil, dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Lekko błyszcząca, wytrzymała na zabrudzenia powłoka. Miski można myć wodą z mydłem, są odporne na zadrapania. Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Hard Top Oil
Specyfika zachowania wysokiej jakości i nanoszenia kilku warstw Hard Top Oil, wydłuża czas wytwarzania wyrobu. Dlatego proces zamówień, wymaga wcześniejszego zapytania, przed zakupem.