Kolekcje wyrobów drewnianych z pracowni, drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Co nowego w kolekcji? Od sierpnia 2021 powstaje kolekcja misek drewnianych z pokrywką. Bądź na bieżąco i zaglądaj do kategori: Wyroby drewniane Rarity. Będę dodawał kolejne projekty misek, na którymi pracuję.

Nowości w moich kolekcjach z drewna

Duże miski drewniane z egzotycznego drewna menulak. Już dostępne w biurze obsługi klienta na ekspozycji. Kilka ładnych, modnych kształtów. Naturalny kolor drewna menulak. Wykończone, tak jak wszystkie wyroby na gładko, z lekkim połyskiem.

Średnica misek około 21 cm.

Miski dostępne bedą w kategorii: wyroby drewniane Rarity.

Nowości. W kwietniu 2021 roku dodałem kolejny wyrób. Są to szkatułki – puzderka drewniane.

Jeżeli szukasz eleganckiej szkatułki, przykładowo na biżuterię, na prezent, lub na drobiazki, to zapraszam do zakupu.

Nowe sposoby stylizacji wyrobów drewnianych. Tutaj chodzi o sposób wykończenia drewna, w celu uzyskania stylizacji z nutą vintage. Wybarwienie w jasno białej kolorystyce, z zachowaniem struktury drewna w delikatnej szarości. 

Po wielu testach opartych na swoim doświadczeniu, pierwszy taki efekt uzyskałem na kubku – wazoniku.

Wyroby te wytwarzam z myślą o klientach, pragnących zachować spójność kolorystyczną, stylu swoich pomieszczeń mieszkalych.

Kolekcje wyrobów drewnianych w sklepie

Kolekcje wyrobów drewnianych, to jednocześnie kategorie w sklepie internetowym. Duża popularność to kolekcje bukowych misek drewnianych i wyrobów  z drewna egzotycznego w kilku gatunkach.

Kolekcja - miski drewniane Smart

Przykłady użytkowego zastosowania misek drewnianych z kolekcji Smart w domu. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Łatwe w utrzymaiu w czystości, ze względu na gładką powierzchnię. Zobacz film demonstracyjny.

Kolekcja Smart, misek drewnianych w nowoczesnym kształcie. Aplikacja zewnętrzna to naturalny olej, przeznaczony do kontaktu z żywnością. Miski dedykowane na owoce, słodycze, pieczywo, chipsy i jako ozdoba wnętrz.

Każda miska wyróżnia się na tle konkrencji jakością. Miski bez pęknięć i ubytków drewna. Naturalna kolorystyka i struktura drewna.

Drewniana miska SMART - 12 cm, charakterystyka miski Wysoka jakość wykonania i wykończenia zewnętrznego. Zbliżone, orientacyjne…

70.00 brutto

Drewniana miska SMART-14 cm - opis. Wysoka jakość wykonania i wykończenia zewnętrznego SMART. Zbliżone, orientacyjne rozmiary…

75.00 brutto

Miseczka drewniana z przykrywką Smart 14 cm. Pokrywka, pełni dwie funkcje, może służyć jako podstawka i…

85.00 brutto

Drewniana miska SMART - 16 cm, tradycyjny i funkcjonalna wielkość. Drewniane miski o podniesionej jakości wykonania…

93.00 brutto

Miska drewniana z pokrywką Smart 16 cm, popularny i praktyczny rozmiar. Pokrywka, pełni dwie funkcje, może…

95.00 brutto

Miska drewniana SMART - 18 cm Seria SMART, podniesiona jakość wykonania. Zbliżone, orientacyjne rozmiary misek SMART-18…

99.00 brutto

Popularna miska drewniana w naturalnym kolorze drewna bukowego. Seria SMART, podniesiona jakość wykonania. Zbliżone, orientacyjne rozmiary…

129.00 brutto

Miska drewniana SMART - 20 cm R-1 Rowek barwiony na ciemno, na obwodzie miski. Rowek około…

137.00 brutto

Seria drewnianych misek SMART, dla wymagającego klienta. Duża miska bukowa w proporcjonalnym kształcie. Podniesiona jakość wykończenia.…

168.00 brutto

Drewniana miska SMART - 24 cm, dla wymagającego klienta. Największa miska bukowa w proporcjonalnym kształcie. Podniesiona…

274.00 brutto

Duża miska drewniana - Smart 30, dla wymagającego klienta. Największa miska jaką wytwarzam, w proporcjonalnym kształcie.…

421.00 brutto

Kubki drewniane w mojej kolekcji

Szczególne miejsce w moich kolekcjach zajmują kubki drewniane. Znalazły sobie miejsce w kategorii: Patery, deski, kubki i talerze.

Kubki z drewna meranti (klejonka), to koło zamachowe napędzające sprzedaż. Szczególnie że każdy kubek może być uroczym wazonikiem.

Wyknuję też kubki z przykrywką w różnych kształtach.

Film reklamowy kolekcji

Częściowa moja oferta wyrobów drewnianych, zawarta w krótkim filmie reklamowym. Zobacz spokojnie filmik, jednak warto przeglądnąć poszczególne kategorie tego sklepu internetowego. Dodam, że ten sklep internetowy, też samodzielnie zbudowałem (wykonałem).

Potrzebujesz troszkę więcej czasu, aby zapoznać się z pełną ofertą w kategoriach sklepu.

Na koniec marca 2021 roku w sklepie jestponad 50 moich produktów. Ale spokojnie, stale pracuję i wdrażam nowe projekty.