Gładki kubek bukowy

2 w magazynie

23.00 brutto

Cena bez kosztu wysyłki
Facebook
Twitter
LinkedIn

KUBKI-2

Opis wyrobu

Drewniany kubek wykonany z jednolitego kawałka drewna bukowego. Podwójna warstwa oleju tungowego, zarówno chroni drewno jak i podkreśla piękne, naturalne barwy.
Ten kubek posiada orientacyje zbliżone rozmiary, wysokość 100 mm, średnica 60 mm.
Każdy egzemplarz kubka jest inny dzięki niepowtarzalności ułożenia słoi w drewnie.
Przykładowo często wybierany, jako uroczy wazonik, lub pojemnik do biura na długopisy.

Opis

Rękodzieło z drewna toczonego z Krzeszowic. Kubki wykonuję, bez urządzeń kopiujących, na profesjonalnej rzemieślniczej, tokarce do drewna.

Masz już pomysł jak wykorzystać, moje kubki drewniane?

Oprócz standardowej oferty, ciągle tworzę nowe projekty wyrobów.  Nowoczesne kształty z naciskiem na jakość wykończenia. Wyższe ceny wynikają z wydłużonego procesu polerowania i olejowania.

Kubki nowe modele

Pracuję nad projektem dużych kubków, wytwarzanych z drewna iglastego – sosna, świerk i modrzew. Powstają pierwsze prototypy tych wyrobów. Myślę, że gdzieś w połowie stycznia 2021 roku, zostaną wycenione i wdrożone do sprzedaży.

Efekty prac nad kubkami z polskiego drewna iglastego, zapowiadają się ciekawie. Właściwa selekcja drewna i następnie ręczne toczenie, zapewnia uzyskanie ciekawych naturalnych przebarwień i struktury drewna. No, ale prace nad projektem trwają, niebawem pokażę dopracowane efekty końcowe.

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Producent

Wykończenie zewnętrzne

Odbiór osobisty

Zastosowanie

Rodzaj drewna

Wysyłka wyrobów

Gładki kubek bukowy

23.00 brutto
Gładkie kubki drewniane