Galeria nowości z sklepu internetowego

Nowe wyroby toczone, wycenione i udostępnione w sklepie internetowym.

Nowe miski bukowe w galerii

Nowe miski bukowe serii spalting, różne kształty formy, pokazane z kilku stron. Drewno spalding, czyli udekorowane przez naturę.

Miski, właściwie pojemniki wytoczone: CROWN REVOLUTION – ręczny kompletny system do wydrążania. Praca z tym narzędziem gwarantuje uzyskanie gładkiej powierzchni drewna, w ciekawych kształtach.

Wyroby których nie ma w sklepie należy zamawiać e-mailem.

Stare i postarzane drewno

Wyroby toczone z bardzo starego i również postarzanego drewna. Nowe wyroby wdrażane w 2023 roku.

Naturalne pęknięcia drewna, wypełnione są w sposób dekoracyjny. Jest to proces misterny, wymagający czasu i opracowanej metody.

Jak powstają takie wyroby, zbliżone do stylu rustykalnego, niebawem opiszę w poradniku (blogu).

Play Video about Romantyczne świeczniki drewniane (bukowe)

Końcówka 2022 roku, zdecydowany hit to: romantyczne świeczniki z drewna bukowego.

Cena:158.00 brutto (dwa komplety).

Rękodzieło polskie, każdy świecznik drewniany prezentuje się inaczej. Ma inny kształt i kolorystykę naturalnych wzorów.

Każdy świecznik wysyłany jest z oprawką szklaną, gwarantującą bezpieczne użytkowanie

Galeria z nowościami od Bohusza

Intensywnie pracuję nad nowościami. Nie zawsze mam czas, aby wszystkie swoje wyroby na bieżąco, zamieszczać w galerii nowości. Szczególnie gdy dotyczy to wyrobów, wykonanych jako pojedyncze, unikalne egzemplarze.

Miski na owoce i przykładowo słodycze. Często użytkowane jako pojemniki na drobiazgi, biżuterię, klucze, itp.

Galeria wyrobów Bohusza

Galeria pracowni wyrobów toczonych Bohusz w Krzeszowicach. Znajdziesz tu użytkowo dekoracyjne, produkty wyposażenia wnętrz w modnym stylu Eko design.

W każdym wyrobie staram się pokazać piękno, ukryte w drewnie.

Bądź na bieżąco, niebawem będą wyroby zdobione fraktalnie, wzorami Lichtenberga. Czyli wypalanie motywów w drewnie wysokim napięciem. Wyroby tak innowacyjnie dekorowane, są dostępne w nowej kolekcji Axon. W nowej kolekcji Axon znajdziesz miski, kubki, wazony i świeczniki, wytoczone z różnych gatunków drewna.

Nowość wazony, świeczniki

W nowościach, oferuję ekologiczny wyrób drewniany w różnej formie stylistycznej. Każdy wyrób ma funkcje dekoracyjne i użytkowe.

Pokazuje swoje wyroby, konkretną aranżację i zastosowanie wyrobów, zostawiam Tobie. Czyli wyroby dla klienta z wyobraźnią.

Aktualna cena: 268.00 brutto

Najnowsze wyroby - miski

Miski wykonane z drewna z pokrywką w komplecie. Nowość z sierpnia 2021 roku. Projekty zrealizowane, dostępne są w kategorii: wyroby drewniane Rarity.

Wytaczane z zdrowego, selekcjonowanego drewna egzotycznego. Na filmiku, prezentuję miskę z pokrywką z drewna meranti. Bądź na bieżąco i sprawdzaj kolejne wykonane projekty.

Ciekawe, nieszablonowe misy, wykonuję również z drewna bukowego, iroko i melunak.

Galeria nowości drewnianych

Galeria nowości, wyroby drewniane, pracownia drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Galeria najnowszych wyrobów prosto z pracowni.

Galeria nowości, to nie tylko nowe wyroby-produkty. Udoskonalam również kształy i jakość wykończenia wyrobów już znajdujących się w stałej ofercie.

Aby nie dublikować zdjęć w galerii, zapraszam również, do mojego nowego, firmowego kanału na Instagramie, @owopl.

W galeriach nowości i innych stronach, opracowałem i stosuję własny styl prezentowania swojej oferty. Zdjęcia, filmy i opisy, wyróżniają mnie wśród konkurencji.

Drewno egzotyczne melunak

Nowości – drewno egzotyczne melunak w mojej pracowni rękodzieła, drewno toczone Bohusz.

Szlachetne, egzotyczne drewno melunak na dobre zagościło w mojej pracowni. Od lipca 2021 roku toczę z tego drewna eleganckie miski i inne ozdobne wyroby.

Melunak to lekkie drewno liściaste o gęstości 530–755 kg na metr sześcienny (sezonowane na powietrzu).

Biel drewna jest koloru żółtego lub jasnosłomkowego i jest wyraźnie odróżniona od twardzieli, która jest brązowa z czerwonym lub różowym odcieniem lub czerwono-brązowa.

Tocze pierwsze projekty wyrobów z tego drewna. Niebawem, bedą dodawane do sklepu internetowego.

Dwa podstawowe wzory misek z drewna melunak, już są dostępne w stałej ekspozycji mojej pracowni. Są to duże miski, średnicy około 20 cm i wysokości około 7 cm.

Z drewna melunak, planuję również wytwarzać kubki, wazoniki i urocze szkatułki.

Nowe kształy i technika wykończeń

Skupię się tu w galerii, na miskach drewnianych, kolekcji Natural Smart. Dążenie do perfekcji wykonania i co najważniejsze wykończenia zewnętrznego, wymusza ciągłe modyfikacjie podczas ich wytwarzania. Zmiany polegają na zyskaniu, optymalnego i subtelnego kształu. Ścianka nowoczesnej miski nie powinna przekraczać 5 mm.

Gwarancją stabilności i wytrzymałości misek jest drewno bukowe. Każda miska docelowo jest wykończona trzykrotnie, profesjonalnym olejem do drewnianych blatów kuchennych, bezbarwny Hard Top Oil.

Każdy wyrób wytworzony jest jako rękodzieło rzemieślnicze, z ręcznym prowadzeniem dłuta tokarskiego.

Jakie wyroby szukają klienci?

Dzisiejszy klient szuka wyrobu estetycznego i łatwego w utrzymaniu czystości. Bez zbędnych zakamarków, pęknięć i ubytków w których zbiera się brud i kurz. To podstawa.

Miska powinna być lekka, poręczna w przenoszeniu. Istotny też jest jej rozmiar.  Najpopularniejszy to około 20 cm.

Jednak w dobie nacisku na ekologię materiałów, istotne jest, że wykonane są z drewna. Drewno to surowiec ekologiczny.

Produkty z drewna egzotycznego meranti

Około 50% wyrobów w mojej pracowni wytwarzam z szlachetnego drewna egzotycznego meranti. Charakter tego drewna pozwala na wytworzenie eleganckich kubków, wazoników, świeczników, szkatułek i pojemników. Niebanalna, szlachetna struktura wyrobów z tego klejonego drewna, podkreśla nieszablonowość.

Na filmie prezentuje kilka podstawowych wzorów. W sklepie internetowym można zamówić wybrane produkty z tego egzotycznego drewna.

Drewniane miski barwione PIK

Kolekcja barwionych misek z drewna bukowego. Innowacyjna oferta koloryzowanych naturalnie, misek do kontaktu z żywnością. Procedura opracowana w mojej pracowni, według tradycyjnych metod.

Miski barwione PIK, charakteryzują się wyższą ceną w porównaniu z miskami w kolorze naturalnym z kolekcji Smart.

Jak barwie w naturalny sposób miskę bukową, opisałem w poradniku (blogu) dla wykonawców: Barwienie misek drewnianych. Pamiętaj, że barwienie misek wydłuża ich produkcję o 48 godzin

Ekspozycja wyrobów drewnianych

Chociaż w galerii Instagram, dodaję zdjęcia na bieżąco, praktycznie codziennie, to największa ilość wyrobów dostępna jest w mojej ekspozycji.

Umów spotkanie i zapraszam.

Zainteresowanych zakupami zapraszam do Krzeszowic. Ekspozycja drewno toczone Bohusz. Najprawdopodobniej największa ekspozycja  wyrobów z drewna toczonego w Polsce.

Galeria popularne wyroby - świeczniki

W galerii nowości kolekcja świeczników drewnianych z mojej pracowni Bohusz w Krzeszowicach.

Od marca 2021 roku rozpocząłem projektowanie i następnie wytwarzanie świeczników drewnianych. Świeczniki toczę z drewna: meranti, lipa, buk i dąb.

Jednak największą popularnością cieszy się wyrób z drewna egzotycznego meranti. 

Tutaj w galerii zamieściłem kilka wzorów dla przykładu, jaki aktualnie panuje trend.

Wszystkie świeczniki posiadają w zestawie szklane pojemniki na podgrzewacze świecowe. Gwarantuje 100% bezpieczeńswo użytkowania.

Tutaj moją galerię charakteryzują, naturalne zdjęcia, robione bezpośrednio na tokarce w pracowni.

Spytasz jak zamówić świeczniki drewniane?

Zdecyduj się i wybierz wzór. Wytwarzam kilkanaście kształtów świeczników drewnianych nie są wszystkie na zdjęciach. Raczej nie planuję każdego wzoru pojedynczo wprowadzać do sklepu internetowego. Cena pojedynczej sztuki to ok. 35 zł na 10.03.2021 rok.

Już od połowy marca 2021 roku dostępne w sklepie internetowym.

Kubki, pojemniki i wazony meranti

Przyznam, że moim produktem flagowym są kubki drewniane, które można używać również jako wazony, lub pojemniki. Wytwarzam kilka rodzajów, charakteryzujące się innymi rozmiarami i kształtem. Najpopularniejszym jest wysoki kubek – wazonik z drewna meranti.

Każdy wyrób drewniany, wykończony jest na gładziutko. Impregnowane i wykończone profesjonalnymi olejami. Przeważnie jest to olej tungowy, najlepszej jakości.

O eleganckich kubkach drewnianych, można przeczytać w moim poradniku, tutaj w serwisie.

Nowe kubki drewniane

Nowe wzory kubków – wazoników drewnianych. Wykonałem je 20.03.2021, niebawem po ukończeniu procesu olejowania zewnętrznego zostaną dodane do sklepu internetowego. 

Ten nowy wzór i poprzednie, kreują mnie jako jedynego wytwórcę, tak bogatej kolekcji kubków drewnianych. 

Na zdjęciach, widoczne są kubki, po jednym olejowaniu wykończeniowym. Będa jeszcze olejowane dwa razy, aby uzyskały idealną gładkość zewnętrzną.

Projekt tych wyrobów drewnianych powstał spontanicznie. Cena zakupu, będzie zbliżona do pozostałych kubków – wazoników, z mojej kolekcji.

Zdecydowanie wygrywa osoba która ma wyobraźnie. Potrafi wyobrazić sobie, moje eleganckie kubki i wazony u siebie w salonie, lub innym pomieszczeniu.

Ja jako producent, prezentuje zdjęcia wyrobów takimi jakie są. Często prosto z pracowni, z tokarki do drewna, czyli z miejsca ich wytworzenia.

Droższe eleganckie wyroby drewniane, wazony dekoracyjne.

Duże pojemniki – wazony drewniane, wytwarzam prawdopodobnie jako jedyny w Polsce. Cylindryczny i delikatnie owalny to dwa podstawowe kształt pojemników, ładnie prezentujących się również jako wazony na duże bukiety suchych kwiatów.

Średnica tych wyrobów toczonych to ok. 140 mm, z zachowaniem proporcji wysokości do 150 mm.

Drewno meranti gwarantuje jakość i unikalność moich wyrobów. Klejonka do tych wyrobów składa się z sześciu warstw, różnych odmian tego egzotycznego drewna.

Prezentacje wyrobów w galerii nowości

Chociaż sporo czasu poświęcam, aby zdjęcia w galerii wyrobów były aktualne… Nieraz nie nadążam, gdyż wymaga to tak jak napisałem, sporo czas.  Wyrobami z drewna, zajmuję się “po godzinach” pracy w firmie rodzinnej.

Główny profil działalności firmy to kominki. Produkcja materiałów do wykonania nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty kominkowe AkuPlate i rozwiązania systemowe do akumulacji ciepła. Jeżeli interesuję Cię również ten temat, zapraszam na stronę owo.pl. Znajdziesz tam ogromne ilości informacji o nowoczesnych kominkach ciepłych.

Bohusz z psami zdjęcie

Dodanie do naszej oferty kominkowej, wyrobów z drewna toczonego, okazał się idealnym pomysłem. Kominek i drewno, to skojarzenie  pasujące do siebie wspaniale. Elementy dekoracyjne z drewna w salonie z kominkiem, podnoszą Twój indywidualny gust na wyższy poziom.

Zapewne lubisz, aby otaczały Cię wyroby ekologiczne i nieszablonowe. Wyroby prosto z natury. Bo przecież drewno to surowiec naturalny, przyjazny człowiekowi. 

Filmowa galeria popularnych wyrobów

No i mam swój pierwszy film reklamowy. Zmontowałem go w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 2021 roku.

Film prezentuje najpopularniejsze wyroby z mojej pracowni drewno toczone w Krzeszowicach.

Zakładam strategię prezentowania gotowych wyrobów pochodzących z mojej pracowni. Bo przecież gotowym wyrobem zainteresowany jest klient.