Galeria nowości

Galeria nowości, wyroby drewniane, pracownia drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Galeria najnowszych wyrobów prosto z pracowni.

Aby nie dublikować zdjęć w galerii, zapraszam do mojego firmowego kanału na Instagramie, @owopl.

Ekspozycja wyrobów drewnianych

Chociaż w galerii Instagram, dodaję zdjęcia na bieżąco, praktycznie codziennie, to największa ilość wyrobów dostępna jest w mojej ekspozycji.

Umów spotkanie i zapraszam.

Zainteresowanych zakupami zapraszam do Krzeszowic. Ekspozycja drewno toczone Bohusz. Najprawdopodobniej największa ekspozycja  wyrobów z drewna toczonego w Polsce.

Galeria popularne wyroby - świeczniki

W galerii nowości kolekcja świeczników drewnianych z mojej pracowni Bohusz w Krzeszowicach.

Od marca 2021 roku rozpocząłem projektowanie i następnie wytwarzanie świeczników drewnianych. Świeczniki toczę z drewna: meranti, lipa, buk i dąb.

Jednak największą popularnością cieszy się wyrób z drewna egzotycznego meranti. 

Tutaj w galerii zamieściłem kilka wzorów dla przykładu, jaki aktualnie panuje trend.

Wszystkie świeczniki posiadają w zestawie szklane pojemniki na podgrzewacze świecowe. Gwarantuje 100% bezpieczeńswo użytkowania.

Tutaj moją galerię charakteryzują, naturalne zdjęcia, robione bezpośrednio na tokarce w pracowni.

Spytasz jak zamówić świeczniki drewniane?

Zdecyduj się i wybierz wzór. Wytwarzam kilkanaście kształtów świeczników drewnianych nie są wszystkie na zdjęciach. Raczej nie planuję każdego wzoru pojedynczo wprowadzać do sklepu internetowego. Cena pojedynczej sztuki to ok. 35 zł na 10.03.2021 rok.

Już od połowy marca 2021 roku dostępne w sklepie internetowym.

Kubki, pojemniki i wazony meranti

Przyznam, że moim produktem flagowym są kubki drewniane, które można używać również jako wazony, lub pojemniki. Wytwarzam kilka rodzajów, charakteryzujące się innymi rozmiarami i kształtem. Najpopularniejszym jest wysoki kubek – wazonik z drewna meranti.

Każdy wyrób drewniany, wykończony jest na gładziutko. Impregnowane i wykończone profesjonalnymi olejami. Przeważnie jest to olej tungowy, najlepszej jakości.

O eleganckich kubkach drewnianych, można przeczytać w moim poradniku, tutaj w serwisie.

Nowe kubki drewniane

Nowe wzory kubków – wazoników drewnianych. Wykonałem je 20.03.2021, niebawem po ukończeniu procesu olejowania zewnętrznego zostaną dodane do sklepu internetowego. 

Ten nowy wzór i poprzednie, kreują mnie jako jedynego wytwórcę, tak bogatej kolekcji kubków drewnianych. 

Na zdjęciach, widoczne są kubki, po jednym olejowaniu wykończeniowym. Będa jeszcze olejowane dwa razy, aby uzyskały idealną gładkość zewnętrzną.

Projekt tych wyrobów drewnianych powstał spontanicznie. Cena zakupu, będzie zbliżona do pozostałych kubków – wazoników, z mojej kolekcji.

Zdecydowanie wygrywa osoba która ma wyobraźnie. Potrafi wyobrazić sobie, moje eleganckie kubki i wazony u siebie w salonie, lub innym pomieszczeniu.

Ja jako producent, prezentuje zdjęcia wyrobów takimi jakie są. Często prosto z pracowni, z tokarki do drewna, czyli z miejsca ich wytworzenia.

Droższe eleganckie wyroby drewniane, wazony dekoracyjne.

Duże pojemniki – wazony drewniane, wytwarzam prawdopodobnie jako jedyny w Polsce. Cylindryczny i delikatnie owalny to dwa podstawowe kształt pojemników, ładnie prezentujących się również jako wazony na duże bukiety suchych kwiatów.

Średnica tych wyrobów toczonych to ok. 140 mm, z zachowaniem proporcji wysokości do 150 mm.

Drewno meranti gwarantuje jakość i unikalność moich wyrobów. Klejonka do tych wyrobów składa się z sześciu warstw, różnych odmian tego egzotycznego drewna.

Prezentacje wyrobów w galerii nowości

Chociaż sporo czasu poświęcam, aby zdjęcia w galerii wyrobów były aktualne… Nieraz nie nadążam, gdyż wymaga to tak jak napisałem, sporo czas.  Wyrobami z drewna, zajmuję się “po godzinach” pracy w firmie rodzinnej.

Główny profil działalności firmy to kominki. Produkcja materiałów do wykonania nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty kominkowe AkuPlate i rozwiązania systemowe do akumulacji ciepła. Jeżeli interesuję Cię również ten temat, zapraszam na stronę owo.pl. Znajdziesz tam ogromne ilości informacji o nowoczesnych kominkach ciepłych.

Bohusz z psami zdjęcie

Dodanie do naszej oferty kominkowej, wyrobów z drewna toczonego, okazał się idealnym pomysłem. Kominek i drewno, to skojarzenie  pasujące do siebie wspaniale. Elementy dekoracyjne z drewna w salonie z kominkiem, podnoszą Twój indywidualny gust na wyższy poziom.

Zapewne lubisz, aby otaczały Cię wyroby ekologiczne i nieszablonowe. Wyroby prosto z natury. Bo przecież drewno to surowiec naturalny, przyjazny człowiekowi. 

Filmowa galeria popularnych wyrobów

No i mam swój pierwszy film reklamowy. Zmontowałem go w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 2021 roku.

Film prezentuje najpopularniejsze wyroby z mojej pracowni drewno toczone w Krzeszowicach.

Zakładam strategię prezentowania gotowych wyrobów pochodzących z mojej pracowni. Bo przecież gotowym wyrobem zainteresowany jest klient.