Ekspozycja wyrobów drewnianych Krzeszowice

Ekspozycja wyrobów drewnianych w Krzeszowicach, to kilkadziesiąt produktów, które możesz zobaczyć. Ocenić ich jakość w realu.

Prezentowane wyroby do głównie miski drewniane, ale dostępne są również wazony, pojemniki i puzderka.

Co nowego na ekspozycji w Krzeszowicach?

Na ekspozycji dostępne są wszelki nowe wyroby które wdrażam do sprzedaży w sklepie internetowym. Pracuję ciągle nad nowościami i ulepszam aktualnie już dostępne drewniane wyroby. Często inspiracją nowych pomysłów są sami klienci. Przykładem są wdrożone w grudniu 2020 roku, gładkie płytkie talerze z drewna bukowego. Idealne w utrzymaniu czystości.

Widok miski drewnianej Pik

Wiemy, że jest spora grupa klientów, chcących zobaczyć wyrób przed dokonaniem zakupu. Naocznie ocenić jego jakość i kolorystykę. Szczególnie dotyczy to wyrobów, które nie są spotykane w popularnych sklepach stacjonarnych. Rozumiemy, że zamawianie tego typu wyrobów przez internet, wzbudza uczucie niepewności.

Dlatego od listopada 2020 roku, udostępniamy taką możliwość. Rozpoczynamy kompletowanie pełnej ekspozycji – wystawy, wyrobów w biurze obsługi klienta w Krzeszowicach.

Przed przyjazdem zapoznaj się z ofertą i cenami brutto wyrobów.

Głównym, podstawowym działem firmy są kominki, a właściwie produkcja materiałów do budowy kominka ciepłego.

Jednak, od 2020 roku, intensywnie i równolegle rozwijamy projekt wytwórczości rzemieślniczej, toczonych wyrobów drewnianych.

Grupa owo.pl

ul. Krakowska 32 A

32-065 Krzeszowice

Aktualnie ekspozycja nie ma regularnych godzin otwarcia. Przed przyjazdem zadzwoń 602 259 809 i spytaj, czy pracujemy w biurze.

Mapa dojazdu do ekspozycji - wystawy

Nowa kolekcja misek na ekspozycji

Miski drewniane Pik

Już w grudniu 2020 roku, ekspozycja wyrobów wzbogaciła się o kolejną  kolekcję misek drewnianych. Kolekcja nazywa się PIK, cechuje ją naturalne barwienie drewna bukowego z którego wytwarzam miski.

Miski PIK, wykończone są olejem tungowym. Gładka powierzchnia z delikatnym połyskiem.

Naturalne piękno drewna, podkreślone odpowiednimi ekologicznymi olejami, trafia nawet w najbardziej wyrafinowane gusta. Wytrzymałość, szlachetny charakter i wdzięczna forma sprawiają, że zainteresowanie klientów się zwiększa. Wyroby, które przez bardzo długi okres czasu nie zmienią swojej formy, przy czym nie wymagają ingerencji osób trzecich by poprawić, jakość. Wysoka odporność na zużycie, czyli nieodzowny element działania czasu jest jedną z głównych zalet moich wyrobów.