Wyroby drewniane marki Bohusz

Ekspozycja Bohusz w Krzeszowicach

Stała ekspozycja – wystawa, wyrobów toczonych marki Bohusz, w Krzeszowicach. Dla klienta, który chce zobaczyć wyrób przed zakupem.

Unikalne ozdoby z drewna, dostępne wyłącznie na ekspozycji pracowni Bohusz.

Znajdziesz tutaj również wyroby, które moja pracownia oferuje w sklepie, jako produkty powielane- niskoseryjne. 

Pamiętaj: zdjęcie pokazuje produkt tylko z jednej strony. Jego piękno i unikalność docenisz oglądając go z każdej strony.

Trzymając w ręku mój wyrób, zobaczysz jego wysoką jakość wykonania.

Wiele moich wyrobów, nie doczekało się swojego zdjęcia. Zostały sprzedane zaraz po przywiezieniu, z pracowni na ekspozycję. Zdobią wnętrza, jako unikalne wyroby z drewna w stylu EKO design.

Stała oferta ekspozycji w Krzeszowicach

Oczywiście odwiedzając moją ekspozycję wyrobów drewnianych, znajdziesz produkty z stałej oferty. Wytwarzam je w wielu rozmiarach w podobnym, prawie identycznym kształcie. Są to głównie miski, kubki, świeczniki i wazony.

Te  powielane wyroby dostępne są też w sklepie internetowym, zgrupowane w kilku kategoriach.

Ekspozycja wystawa wyrobów drewnianych

Adres stałej ekspozycji wyrobów.

ul. Krakowska 32 A

32-065 Krzeszowice

Tel.: 602 259 809

Zanim przyjedziesz zadzwoń i upewnij się, że biuro obsługi jest czynne.

Kolekcja dekoracji Axon

Technologia Axon, dekorowania wyrobów drewnianych. Samoistny proces wypalania wzorów, przez prąd przepływający przez drewno. Tą metodę nazwałem Axon i wprowadziłem do swojej pracowni pod koniec 2021 roku.

Kształt dekoracji przypominające, figury – wzory Lichtenberga. Georg Christoph Lichtenberg zaobserwował i opisał to zjawisko. Na  skórze osób poparzonych (przykładowo piorunem) wzory są sinoczerwone lub brunatne.

Na drewnie powstające wzory mają kolor czarny i ciemno szary.

Pierwsze moje wyroby tak dekorowane, dostępne będa na przełomie 2021/2022 roku. Kolekcja bedzie nosiła nazwę Axon.

Ekspozycja w Krzeszowicach, zobacz które wyroby są najczęściej kupowane. Krótki przegląd produktów z mojej pracowni drewno toczone Bohusz

Jeżeli szukasz dobrej jakości wyrobu, to dobrze trafiłeś. Krótki film demonstaracyjny pokazuje najczęściej wybierane produkty.

Projekty wyrobów z materiału, czerpanego prosto z natury. Stworzone przeze mnie przedmioty mogą stać się piękną dekoracją i nadać oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Przegląd wyrobów drewnianych

Co nowego na ekspozycji w Krzeszowicach?

Na ekspozycji dostępne są wszelkie nowe projekty wyrobów, które wdrażam do sprzedaży w sklepie internetowym. Pracuję ciągle nad nowościami i ulepszam aktualnie już dostępne drewniane wyroby. Często inspiracją nowych pomysłów są sami klienci. Przykładem są wdrażane od sierpnia 2021 roku, miski z pokrywkami.

Miski będą dostępne w kategorii: wyroby Rarity, razem z innymi unikatami z drewna.

Ekspozycja popularne wyroby

Miski drewniane z kolekcji Smart i Pik (barwione), to najbardziej popularne wyroby.

Kolekcje charakteryzują się naturalnym i barwionym kolorem drewna.

Wysoka jakość estetyki wykonania.

Ceny misek uzależnione są od ich średnicy i gatunku drewna.

Od lipca 2021 roku, będę wprowadzał miski wytoczone z szlachetnych gatunków drewna egzotycznego.  Drewno iroko, melunak i meranti.

Moja ekspozycja w Krzeszowicach otwarta przez cały rok, dzięki czemu możesz łatwo umówić się na spotkanie, gdy szukasz czegoś wyjątkowego. Po prostu wyślij nam wiadomość, aby umówić się na datę i godzinę. Wiele osób przyprowadza swoich przyjaciół lub członków rodziny, aby pomagali im w dokonywaniu wyborów.

Zawsze zalecam odwiedzenie mojej ekspozycji jako najlepszego sposobu na znalezienie dokładnie tego, czego szukasz. Trzymanie w rękach wyrobu z drewna, badanie słojów drewna i wyczucie wagi kawałka ma ogromny wpływ na wybór.

Rozbudowa ekspozycji w Krzeszowicach

Początkowo moja ekspozycja wyrobów drewnianych w Krzeszowicach, liczyła kilkadziesiąt modeli asortymentu. Stopniowo się powiększa, aby znalazły w niej miejsce wszystkie moje wyroby. Już pod koniec grudnia 2020 roku, chcę aby to była największa ekspozycją, toczonych rzemieślniczych wyrobów z drewna.

Wszystkie zamówione wyroby można odebrać osobiście, sprawdzając jakość wykonania.

Po zapoznaniu się z informacjami na tej stronie, zapraszam na stronę o mnie. Zobaczysz kilka prywatnych zdjęć i więcej informacji.

Teraz wiem, że inwestycja w ekspozycję, dynamicznie się zwraca. Rękodzieło z drewna toczonego, to specyficzny produkt, który większość klientów chce zobaczyć przed konkretnym zakupem. Tak wiem, internet szybkie zakupy wysyłka kurierska.

Jednak drewno, to nie jest przykładowo odkurzacz, produkowany w setkach tysięcy identycznych egzemplarzach. Każdy kawałek drewna jest inny, a więc wyroby, nawet z tej samej kolekcji, różnią się. Różnią się odcieniem kolorów, no i strukturą słoi.

Kupując na przykład miski drewniane, wiedz że będą różnić się delikatnie wyglądem. Każda miska będzie troszkę inna. Ta sama sytuacja jest z każdym innym wyrobem z drewna.

PAMIETAJ: na ekspozycji w Krzeszowicach, znajdują się wyroby rzemieślnicze, wytworzone w Polsce. Pochodzą z mojej pracowni: drewno toczone Bohusz.

Nowe i planowane wyroby drewniane

Już od stycznia 2021 roku, nowe projekty wyrobów w naszej ekspozycji w Krzeszowicach. Pełna rozmiarowo kolekcja misek drewnianych z ciemnym rowkiem i drewniane kubki.

Proszę zwrócić uwagę na wyjątkowy kształt misek drewnianych. Delikatne zwężenie w górnej części miski. Pracuję, aby sprostać najnowszym trendom stylistycznym.

Ekspozycja wystawa wyrobów drewnianych

Wystawa-ekspozycja w Krzeszowicach, prezentuje również wyroby wytworzone  jako unikalne, pojedyncze sztuki.Takie wyroby nie są wystawiane w sklepie internetowym.

Ekspozycja wyrobów drewnianych krzeszowice

Ekspozycja wyrobów drewnianych w Krzeszowicach, to kilkadziesiąt, nieraz kilkaset produktów, które możesz zobaczyć. Ocenić ich jakość w realu.

Prezentowane wyroby do głównie miski drewniane, ale dostępne są również wazony, pojemniki i puzderka.

Wiemy, że jest spora grupa klientów, chcących zobaczyć wyrób przed dokonaniem zakupu. Naocznie ocenić jego jakość i kolorystykę. Szczególnie dotyczy to wyrobów, które nie są spotykane w popularnych sklepach stacjonarnych. Rozumiemy, że zamawianie tego typu wyrobów przez internet, wzbudza uczucie niepewności.

Dlatego od listopada 2020 roku, udostępniamy taką możliwość. Rozpoczynamy kompletowanie pełnej ekspozycji – wystawy, wyrobów w biurze obsługi klienta w Krzeszowicach.

Przed przyjazdem zapoznaj się z ofertą i cenami brutto wyrobów.

Głównym, podstawowym działem firmy są kominki, a właściwie produkcja materiałów do budowy kominka ciepłego.

Jednak, od 2020 roku, intensywnie i równolegle rozwijamy projekt wytwórczości rzemieślniczej, toczonych wyrobów drewnianych.

Grupa owo.pl

ul. Krakowska 32 A

32-065 Krzeszowice

Aktualnie ekspozycja ma nieregularne godziny otwarcia. Przed przyjazdem zadzwoń 602 259 809 i spytaj, czy pracujemy w biurze, czy pracuję w pracowni drewna toczonego.

Mapa dojazdu do ekspozycji - wystawy

Nowa kolekcja misek na ekspozycji

Miski drewniane pik

Już w grudniu 2020 roku, ekspozycja wyrobów wzbogaciła się o kolejną  kolekcję misek drewnianych. Kolekcja nazywa się PIK, cechuje ją naturalne barwienie drewna bukowego z którego wytwarzam miski.

Miski PIK, wykończone są olejem tungowym. Gładka powierzchnia z delikatnym połyskiem.

Naturalne piękno drewna, podkreślone odpowiednimi ekologicznymi olejami, trafia nawet w najbardziej wyrafinowane gusta. Wytrzymałość, szlachetny charakter i wdzięczna forma sprawiają, że zainteresowanie klientów się zwiększa. Wyroby, które przez bardzo długi okres czasu nie zmienią swojej formy, przy czym nie wymagają ingerencji osób trzecich by poprawić, jakość. Wysoka odporność na zużycie, czyli nieodzowny element działania czasu jest jedną z głównych zalet moich wyrobów.